Müzik Haberleri

Hera, ”Vole” ile kısa zamanda 700.000 izlenmeyi geride bıraktı!

Miss Beauty Of Turkey güzeli olarak tanıdığımız Hera, 7 ay önce Ozan Doğulu ile hazırladığı ”Öle Öle” ile 2 milyon izlenmeye ulaşırken, DMC & DGL etiketiyle dinleyicilerle buluşan yeni şarkısı ”Vole’‘ ile de yine büyük bir başarıya imza atarak kısa zamanda 700.000 izlenmeyi geride bıraktı!

Kariyerini dikkat çekici güzelliğiyle müzik sektöründeki yerini iddialı ve çok konuşulacak bir proje ile sağlamlaştıran Hera‘nın yeni şarkısı Vole‘nin sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise başarılı prodüktör Ozan Doğulu‘ya ait.

Hera‘nın Vole şarkısının yönetmen koltuğunda Murad Küçük otururken, klipte ünlü simalardan; Ece Seçkin, Ozan Doğulu, Pascal Nouma, Tümer Metin, Ömür Gedik ve Behzat Gerçeker de rol alarak Hera‘ya destek olunca, ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı.
Göktürk‘te bir villada çekilen klipte Hera‘nın saçına ve makyajına Ufuk Celep-Akın Ünal, kıyafetlerine ise Ceylan Atınç eli değdi.
Projenin rengarenk ve ilgi çekici görselleri Elif Demiralp‘in objektifinden çıktı.
İran kökenli güzel, kendi şarkılarını yazmaya devam ederken, birbirinden farklı ve özel projelerini de önümüzdeki dönemde dinleyicileriyle buluşturmaya devam etmeye hazırlanıyor.
 ”Vole”yi tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.