Müzik Haberleri

Başarılı sanatçı Dilek Türkan, 26 Kasım’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde müzikseverlerle buluşacak…

Türk müziğinin başarılı sanatçılarından Dilek Türkan, hem yeni albümü “An” dan hem de unutulmaz eski şarkılarından oluşan repertuarıyla 26 Kasım Pazartesi akşamı Caddebostan Kültür Merkezi’nde! Ezop Sahne ve Papirüs Organizasyon iş birliğinde düzenlenen konserde Türkan, eski ve yeni şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirecek.

 

Türk müziği tınılarını modern bir bakış açısı ile geniş kitlelere taşıyan Dilek Türkan, Sony Müzik etiketiyle yayınlanan ve büyük ilgi gören yeni albümü  “An” ı müzikseverlerle buluşturdu. Sanatçının kendi sözlerinin ağırlıkta olduğu yepyeni şarkılara, birçoğu ilk defa gün yüzüne çıkmış geleneksel müziğimizden örneklerin de eklendiği albüm; dinleyenleri zamanda bir müzik yolculuğuna çıkarıyor.

 

Türkan26 Kasım 2018 Pazartesi akşamı 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) Büyük Salon’da vereceği konserde de yeni ve eski şarkıları buluşturacak. Repertuarda, her birinin bir hikâyesi ve anlatısı olan yeni şarkılara Türkan’ın eşsiz sesiyle hayat verdiği unutulmaz eski şarkılar eşlik edecek.

 

Biletler Biletix’ten ve Caddebostan Kültür Merkezi gişesinden temin edilebilir.