Müzik Haberleri

Burada Müzik Var’ın ilk konseri, yarın Moda Kayıkhane’de!

Türk müzik dünyasına kazandırdığı sanatçılar ve müziğe yaptığı yatırımlarla kendine özel bir yer edinen müzik firması Ada Müzik‘in düzenlediği ve 28 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında Moda Kayıkhane’de düzenlenecek müzik festivali “Burada Müzik Var” yarın akşam 20:30’da Ada Müzik‘ten ‘İyi ki’ ve ‘Gece’ albümlerinin yanı sıra 14 Şubat’ta Burhan Şeşen ile ‘Olur Mu?‘ teklisini yayınlayan Ezgi Aktan‘ın konseriyle açılacak. Aktan, bu sene özellikle yer aldığı festivaller ve video klipleriyle ismini daha çok duyurmaya devam ediyor.

Gecenin ikinci performansında, geçen sene ‘Özlemişim’ albümüyle Ada Müzik ailesine katılan Grup Gündoğarken var. Gruba sahnede, Grup Gündoğarken‘e ‘İstanbul Atina İstanbul‘ albümünde ‘Rüzgar‘ ve ‘Temenni‘ şarkılarında eşlik eden ve geçen sene Ada Müzik‘ten Aliki Markantonatou ile ‘Helis Ezgileri‘ albümünü dinleyicilerle buluşturan sanatçı Vasiliki Papageorgiou eşlik edecek.

Gecenin üçüncü performansı ise, Ada Müzik bünyesinde pek çok başarılı çalışmaya imza atan Birsen Tezer, sevilen şarkılarının yanı sıra sürpriz bir bölümle dinleyicisini şaşırtacak. 2000’lerin başından beri kendine özgü başarılı çalışmalara imza atan Aylin Aslım, programının bir bölümünde Birsen Tezer’e konuk olacak. Tezer ve Aslım’a sahnede, usta müzisyenler Gürol Ağırbaş, Emre Tankal, Tunç Öndemir ve Derin Bayhan eşlik edecek.

Geceyi, Ada Müzik etiketli ‘Pastırma Yazı‘ isimli son albümleriyle ilgi görmeye devam eden, hareketli sahneleriyle dikkat çeken Kolektif İstanbul kapatacak.

18:30’da kapıların açılacağı bu özel konser maratonunun ilk gününü kaçırmayın!

Biletleri Biletix‘ten edinebilirsiniz!

Moda Kayıkhane: Caferağa Mahallesi, Moda Cd. No:194, 34710 Kadıköy/İstanbul