Müzik Haberleri

Şerif Kayran, üç yıl aradan sonra yeni albümü ‘Arabesk / Bu Adam Aşık Sana’ ile dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor…

Önce besteci olarak girdiği müzik dünyasında daha sonra yorumcu ve prodüktör olarak pek çok sevilen çalışmaya imza atmaya devam eden sanatçı Şerif Kayran, en son albümünü üç yıl önce çıkarmış, bu üç yılda daha çok prodüktör ve aranjör olarak başarılı çalışmaları dinleyicilerle buluşturmuştu…

Şimdi ise Kayran, üç yıl aradan sonra yeni albümü ‘Arabesk / Bu Adam Aşık Sana’ ile dinleyicilerle yeniden buluşmaya hazırlanıyor…

Şerif Kayran Prodüksiyon etiketiyle dinleyicilerle buluşacak albümün prodüktörlüğü ve yönetmenliği de Kayran‘a ait.

Albümün düzenlemeleri üç usta müzisyen Yıldıray Gürgen, Hüseyin Arapoğlu ve Sedat Sakarya tarafından üstlenildi.

MAP, SMS ve Akgün stüdyolarında kayıt edilen albümün büyük sürprizlerinden biri, yılların usta sanatçısı Hakkı Bulut!

Bulut, sevilen eserlerinden ‘Falcı‘yı albümde Kayran ile birlikte düet olarak okudu ve geçtiğimiz günlerde eserin klip çalışmaları tamamlandı.

Ayrıca Kayran‘ın prodüktör olarak başarılı albümlerini yaptığı Gökhan Doğanay, Uygar Doğanay ve Özgür Kaplan ile de birer düete imza attı.

Bununla birlikte albümün bir başka sürprizi de; Kayran ile albümde bir düeti olan yine bir başka değerli sanatçı Orhan Yılmazer oluyor.

13 eserlik albümde Kayran‘ın eserleri dışında Hakkı Bulut, Ertuğrul Polat, Murat Kılıç, Yusuf Bulut, Ceyhun Altunkaş, Şair Yalçın Polat ve Erhan Yücedağ‘ın da eserleri de bulunuyor.

Ati Müzik dağıtımıyla CD olarak da tüm müzik marketlerde olacak olan albüm, aynı zamanda Cuma gününden itibaren tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşmayı bekliyor!