Müzik Haberleri

Cem Adrian, 29 Eylül’de Bostancı Gösteri Merkezi’nde!

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan ve kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian; 29 Eylül Cumartesi akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde! Birsen Tezer, Ahmet Aslan, Gazapizm, Gökhan Kılıç ve Hande Mehan’ın da kendisine eşlik edeceği konserde Cem Adrian, sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşatacak.

 

Türkiye müzik endüstrisinin bilindik kuralları dışında, kendi çizdiği çizgilerde yürüyen sanatçı Cem Adrian; ücretsiz olarak albümlerini, canlı performanslarını ve albüm dışı kayıtlarını paylaştığı YouTube Cem Adrian Live kanalında ve hem ülkenin dört bir yanında hem de yurt dışında verdiği konserlerle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

 

Cem Adrian, 10 yılı aşkın süredir sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

 

“Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım”(2005), “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti”(2006), “Essentials/Seçkiler”(2008), “Emir”(2008), “Kayıp Çocuk Masalları”(2010), “SiyahBir Veda Öpücüğü”(2012), “Şeker Prens ve Tuz Kral”(2013), “Cam Havli”(Umay Umay ile birlikte-2014), “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”(2014) ve “Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni”(2015),“Essentials/Seçkiler 2” (2016) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian’ın yedinci stüdyo albümü Tuz Buzise Kasım 2017’de dinleyicilerle buluştu. Sanatçı, konserlerinin yanı sıra yeni albümlerin ve bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Cem Adrian’ın 29 Eylül 2018 Cumartesi akşamı saat 21.00’de Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserin biletleri;Biletix ve Bostancı Gösteri Merkezi gişesinde!