Müzik Haberleri

Melek Mosso, kendi adını taşıyan ilk EP çalışmasını dinleyicilerle buluşturdu!

En son yeni yılın ilk günlerinde Gönül Gözü teklisini yayınlayan; teklileri ve sahne performansıyla elde ettiği başarıyla her geçen gün dinleyici kitlesini artıran Melek Mosso, şimdi ise kendi adını taşıyan ilk EP çalışması Melek Mosso’yu Sony Müzik Türkiye etiketiyle yayınladı.

Tüm şarkıların söz ve bestesi Melek Mosso’ya aitken, düzenlemeleri Sabi Saltiel, Velican Sagun, Melek Mosso imzası taşıyor.

Melek Mosso, ilk EP çalışması hakkında şunları söylüyor: “2017 yılında yazdığım ve her birine kalbimin bir parçasını iliştirdiğim gönül kuşlarımdır bu beş şarkı da. İsterim ki herkesin penceresine konsun, benim yaralarıma olduğu gibi her yaraya şifa versin…”

Albümün çıkış şarkısı ise S4hir’le duet yaptığı Tükettim. Sözleri Melek Mosso ve S4hir, düzenlemesi Sabi Saltiel, Velican Sagun, Melek Mosso imzası taşıyan şarkının klibi de Ersin Gürler Akan yönetmenliğinde Melek Mosso VEVO kanalında yerini aldı. Mosso’nun da klibin senaryosunun oluşumunda bizzat bulunduğu klipte, gerek doğaya verilen zararlar, gerek tüketilen doğal kaynaklar gerekse günümüz ilişkilerinin yozlaşmasıyla, insanın tükettiklerine gönderme yapılıyor.

EP’yi tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.