Müzik Haberleri

Melike Şahin, 2020’lere yeni bir tekli ile merhaba diyor: Geri Ver…

2010’lara başarılı tekliler sunan ve sahnesiyle de halen beğeni kazanmaya devam eden alternatif müziğin başarılı ismi Melike Şahin, 2020’ler içinde anılacak olan yeni teklisi “Geri Ver”i Sony Music Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Sözleri Melike Şahin, bestesi Melike Şahin & Canberk Ünsal ortak çalışmasına ait olan “Geri Ver”in düzenlemesi ise birlikte başarılı çalışmalara imza attığı Cihan Mürtezaoğlu’na ait.

Türkiye’nin en önemli müzisyenlerinden Altuğ Öncü (ud, buzuki, cümbüş) Cihan Mürtezaoğlu (akustik gitar), Emin İnal (klavye), Hakan Gürbüz (perdesiz bas gitar), İsmail Altunbaş (perküsyon), Canberk Ünsal ve Cihan Mürtezaoğlu’nun (geri vokal) “Geri Ver”de imzası bulunuyor. 

Mixi Emre Nişancı, masteringi Tarık Ceran’a ait olan çalışma Pür Müzik Recording Studio’da kaydedildi.

Sanatçının iç dünyasına yaptığı yolculuğu çarpıcı ve bir o kadar da yalın bir şekilde ele alan klibin yönetmen koltuğunda Melih Kun var. Melike Şahin ise bu klip çalışmasında kreatif direktör olarak yer aldı. Silivri ve Marmara Ereğlisi’nde gerçekleşen çekimler 10 saatte tamamlandı.

İlk EP çalışması Merhem’i de hazırlamaya devam eden Şahin’in yeni teklisi Geri Ver’i tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.