Müzik Haberleri

Burada Müzik Var konserleri beşinci gününde tüm hızıyla devam ediyor…

Dört konserdir müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatan ‘Burada Müzik Var‘ konserleri, beşinci gününde tüm hızıyla devam ediyor.

Moda Kayıkhane‘de bu gece de yolu Ada Müzik‘ten geçmiş, Ada Müzik ailesine yeni katılmış ve hala Ada Müzik‘te çalışmalar yapmaya devam eden sanatçılar bir arada müzikseverleri bekliyor.

18:00’da kapıların açılacağı ve 20:30’da başlayacak konserin ilk ismi, Ada Müzik etiketiyle çıkan son albümü ‘Rüyalarıma Gir‘ ile yılın kendi alanında en başarılı albümlerinden birine imza atan Şenay Lambaoğlu olacak.

Gecenin ikinci konseri 21:45’da başlayacak. 50 yılı geride bırakan efsane müzik grubu Moğollar, festivalin en merak edilen buluşmalarından birine imza atarak sahnesinde son zamanların en büyük müziksel başarılarından birine imza atan Ezhel‘i ağırlayacak.

Gecenin son konseri, Ada Müzik ailesine yeni katılan ve müzik kariyerinde çeyrek asrı geride bırakan Bora Öztoprak olacak. 23:15’de başlayacak olan konserde Öztoprak, sahnede duayen tiyatro ve sinema sanatçısı Devrim Yakut‘u ağırlayacak.

Konserin biletlerini (3 konser-tek biletBiletix‘ten ve konserler öncesi kapı önündeki standlardan edinebilirsiniz!

Moda Kayıkhane: Caferağa Mahallesi, Moda Cd. No:194, 34710 Kadıköy/İstanbul