Müzik Haberleri

Burada Müzik Var konserlerinin dördüncüsünde, yine müzik dolu bir gece müzikseverleri bekliyor!

Üç gece art arda devam eden ‘Burada Müzik Var‘ konserleri, bir günlük aradan sonra yeniden devam ediyor!

Moda Kayıkhane‘de bu gece de yolu Ada Müzik‘ten geçmiş, Ada Müzik ailesine yeni katılmış ve hala Ada Müzik‘te çalışmalar yapmaya devam eden sanatçılar bir arada müzikseverleri bekliyor.

18:00’da kapıların açılacağı konserin ilk ismi, Ada Müzik ailesine geçtiğimiz yıl katılan, tekli çalışmaları ile dikkat çeken ve ilk solo albümünü yayınlamaya hazırlanan Barlas Tan Özemek, bir nevi ilk albüm lansmanı olacak olan bu konserde, konuk olarak Bartu Küçükçağlayan, Gaye Su Akyol ve Özge Fışkın‘ı ağırlayacak.

Gecenin ikinci konseri 21:30’da başlayacak. Ada Müzik ailesinin yıllardır bir ferdi olan ve 20 yıl aradan sonra ‘Bas Şarkıları 3’ albümünü dinleyicilerle buluşturan Gürol Ağırbaş‘ın “Bas Şarkıları” konseptiyle sahne alacağı konserde Ağırbaş‘a Birsen Tezer, Gaye Biçer, Güvenç Dağüstün, Hüsnü Arkan ve Jehan Barbur eşlik edecek.

Gecenin son konseri, Ada Müzik ailesinin önemli gruplarından Kesmeşeker olacak. 2017 Aralık ayının son günlerinde dinleyicilerle buluşturdukları ‘Kadıköy‘ albümüyle yeniden dikkat çeken grup, dinleyicilere unutulmaz bir final yaşatacak.

Konserin biletlerini (3 konser-tek biletBiletix‘ten ve konserler öncesi kapı önündeki standlardan edinebilirsiniz!

Moda Kayıkhane: Caferağa Mahallesi, Moda Cd. No:194, 34710 Kadıköy/İstanbul