Müzik Haberleri

İlk albümü Alaca ile başarılı bir çıkış yapan müzik grubu Samida, 2 Nisan Salı akşamı albüm lansman konseri ile Zorlu PSM’de!

Son dönemlerde internette dinleyicilerle buluşturdukları yorumlarla dinleyicilerden büyük ilgi gören, üç kız kardeş olan Yudum Şahin, Damla Şahin ve Tamara Şahin’den oluşan Samida, Kalan Müzik etiketiyle çıkan ilk albümü ‘Alaca’ ile dinleyicilerden büyük ilgi gördü.

Şimdi ise Samida, albümün ilk lansman konserini,  Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM Platinum Sahnesi’nde vermeye hazırlanıyor.

2 Nisan Salı akşamı saat 21:00’da başlayacak olan (Kapı açılış : 20:30) konserde Samida’ya, aynı zamanda konserin de müzik direktörlüğünü üstlenen Ali Kazım Akdağ bağlamaları, Efgan Renge gitarı, Baran Aşık balabanı, Burak Demir bası ve Ersen Killik perküsyonu ile eşlik edecek. Bununla birlikte Yudum Şahin panduri ve viyolonseliyle, Damla Şahin salamurisiyle ve Tamara Şahin ise kemanıyla da yer alacak.

Kültürel bağlamda geniş ve zengin bir repertuvara sahip olan Samida’nın konser biletlerini Biletix’ten ve Zorlu PSM gişelerinden temin edebilirsiniz.