Müzik Haberleri

İlk single çalışması “Ne Diyorsan”ı dinleyicilerle buluşturan Aybüke Albere ile tanışın!

Pop müziğe yepyeni bir soluk getirecek olan genç sanatçı Aybüke Albere, ”Ne Diyorsan” şarkısını müzikseverler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.  

Müzik yolculuğuna, çocukluk arkadaşı Edis’in vokalistliğini yaparak devam eden Aybüke Albere ilk single çalışması “Ne Diyorsan” ile iddiasını ortaya koyuyor. 

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi ise sevilen şarkıların yaratıcısı Onurr imzası taşıyor.

Küçük yaşlardan beri kurduğu müzisyen olma hayalinin peşinden koşan Aybüke Albere, ilk projesi “Ne Diyorsan” ile hayaline bir adım daha atmanın mutluluğunu yaşıyor.  

 Projenin her aşamasında profesyonel bir ekip ile çalışan Aybüke Albere, hazırlık sürecinde ise her detayla özel olarak ilgilenerek hem yoğunhem de unutulmaz bir deneyim yaşadı.

İzmir’den çocukluk arkadaşı olan başarılı sanatçı Edis de projenin vokalinde ve klibinde yer alarak, yetenekli sanatçıya 
destek verdi. 

Edis, Aybüke Albere ile ilgili heyecanını ise şu sözlerle dile getirdi;

”İnsanın ağlayası geliyor, beraber kurduk biz bu hayali, beraber büyüttük ve beraber savaştık kimi zaman. Çocukluğumuzdan beri beklediğimiz bu an 26 Aralık’ta gerçekleşiyor, hem de müthiş bir şekilde.”  

 Yönetmenliğini Gülşen Aybaba’nın, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu’nun üstlendiği klipte, Edis ve Aybüke’nin sempatik tavırları ve muhteşem dansları da projeye renk katan en güzel detaylardan biri oldu.


Klipte Aybüke Albere’nin stil danışmanlığını Erkan Altunay üstlenirken, projenin görselleri fotoğraf sanatçısı Erdi Doğan’ın objektifinden yansıdı. Işıltılı ve farklı makyajıyla da dikkatleri üzerine çeken sanatçının iddialı makyajı Gülüm Erzincanlı’nın ellerinden çıktı. 

Aybüke Albere’nin ilk single çalışması ”Ne Diyorsan” ve klibi, Bon Prodüksiyon etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Etiketler