Röportajlar

İlk teklisi “Olmaz”ı dinleyicilerle buluşturan Erhan ile bir röportaj…

Erhan… Mesleki anlamda müzikten uzak bir alanda; Beden Eğitimi öğretmenliği alanında yetişse de, içindeki müzik tutkusunu taze tutan Erhan, Dijital Meydan etiketiyle ilk teklisi “Olmaz”ı dinleyicilerle buluşturdu. Erhan ile Bi’Kuble için, müzik yolculuğunu, teklisini, aldığı geri dönüşleri ve gelecek çalışmalarını konuştuk.

Öncelikle Olmaz’a kadar olan müzik yolcuğunuzda neler yaptınız?

-Hayatımda profesyonel anlamda olmasa da hep müzik vardı. Okul, iş hayatı derken ertelemek zorunda kaldığım çok sevdiğim müzik yolculuğuna Olmaz adlı teklim ile giriş yaptım.

Bir tekli yayınlamaya nasıl karar verdiniz? Bu bağlamda “Olmaz”ın sahibi Odry G ve düzenlemeyi-prodüksiyonu üstlenen Özkan Meydan & Alican Özbuğutu ikilisi (Dijital Meydan) ile yollarınız nasıl kesişti?

Ortak arkadaşlarımızın ortamında bir araya gelip tanıştık. Enerjilerimiz tuttu ve beraber yol aldık.

Olmaz ile ilgili nasıl geri dönüşler aldınız?

-Çok olumlu, beni mutlu edici dönüşler aldım.

Bununla birlikte Buğra Karaçam yönetmenliğinde bir klip çektiniz. Kendisiyle yollarınız nasıl kesişti, klibin oluşum süreci nasıl gelişti ve klip ile ilgili nasıl geri dönüşler aldınız?

-Aranjörüm Özkan Meydan vesilesiyle tanıştık. Tanıştıktan sonra kafasında yapmak istediği çok güzel bir kurgu olduğunu anlattı, bunu benim klibimde yapmak istediğini söyledi ve Buğra Karaçam ile klibimizi çektik. Geri dönüşlerden son derece mutluyuz.

Olmaz’dan sonra yapmayı düşündüğünüz çalışmalar var mı?

-Evet. Yaza bomba gibi bir albüm planımız var, çalışmalara başladık bile…

Erhan’a bu güzel röportaj için teşekkür ediyorum. “Olmaz”ı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.