Röportajlar

İlk teklisi “Pussy Gang”i dinleyicilerle buluşturan Chain-B ile bir röportaj…

Son zamanlarda ilk çıkışıyla dikkat çeken Kadın Rap sanatçılarından birisi de Chain-B oldu. Görkem Yılmaz prodüksiyonu ve ve Epidemik Yapım etiketiyle dinleyicilerle buluşan tekli hakkında Chain-B ile Bi’Kuble için, müzik yolculuğunu, teklisini, aldığı geri dönüşleri ve gelecek çalışmalarını konuştuk.

Öncelikle Pussy Gang’e kadar olan müzik yolcuğunuzda neler yaptınız?

-Yeteneğimin farkına vardığım ilk an hazırlık yaptım, değişikliği severim. Bol bol araştırma yaptım.

Pussy Gang ile ilgili nasıl geri dönüşler aldınız?

-Pozitif ve negatif olması gerektiği gibi. Pozitif daha ağırdı sadece. Zamanlar fikirler değişicektir buna inanıyorum. Nefret edenlerin hepsine bir cevabım var zamanı gelince.

Bununla birlikte şarkınıza bir klip çektiniz. Klibin yönetmeni Bünyamin Ermiş ile yollarınız nasıl kesişti? Klibin oluşum süreci nasıl gelişti ve klip ile ilgili nasıl geri dönüşler aldınız?

-Önceden planlama ve çok çalışma, güzel dostlar sayesinde. Ortada bir ekip, bir emek, bir zaman var. Klip Türkiye standartlarında değil kurgu ve stil olarak. Talep ettiğim de buydu. Şahsi düşüncelerim bu yönde. Elimden gelenin en iyisini yaptım, söz sizde.

Kendi müziğinizi nasıl tanımlarsınız?

-Underground Dirty Rap.

Pussy Gang’den sonra yapmayı düşündüğünüz çalışmalar var mı?

-Evet; şaşırmaya hazır olun, henüz yeni ısındım. Destek olan herkese bolca sevgi gönderiyorum. Bilgilerinize teşekkür ederim.

Chain-B’ye bu güzel röportaj için teşekkür ediyorum. “Pussy Gang”i tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.