Müzik Haberleri

Müge Emirgil’den yeni tekli : Aşkın Formülü…

En son Ağustos ayında “Yudum Yudum” teklisi ile dinlediğimiz Müge Emirgil, sözü ve müziği kendisine ait olan yeni teklisi “Aşkın Formülü”nü, Audiam/Distrokid etiketiyle dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluşturdu.

Emirgil, üçüncü teklisinde; insanların kendisine zarar veren bir ilişkiyi neden sürdürdüklerine, içinden nihayet çıkıp kurtulduklarında dahi, kötü anılara rağmen, aşkın nasıl sürebildiğine hayret ederken aşkın formülünün olmadığı sonucuna varıyor.

Düzenlemesini Özgür Bakkaloğlu’nun yaptığı şarkıda geri vokalleri ve vokal süpervizörlüğünü Meltem Taşkıran üstlenirken, miks ve mastering’i Serkan Kula yaptı.

Şarkının, Ayhan Tecer’in yönettiği ve Balat sahilinde, tek planda kesintisiz çekilen klibinin post prodüksiyonunu ise Adnan Kılınç gerçekleştirdi. Albüm kapak fotoğrafı yine Ayhan Tecer tarafından çekildi.

Teoman’ın birden fazla albümünde yer alan “Ruhun Sarışın” şarkısının da söz yazarı olan Müge Emirgil, müziğin yanı sıra halen dergi yazarlığı ve editörlük yapıyor.

Üçüncü teklisi ‘Aşkın Formülü’ ile yeniden dinleyiciyle buluşan Emirgil’in ilk teklisi ‘Bahardandır’ 2017’de Audiam/Distrokid, ikincisi ‘Yudum Yudum’ ise 2018’de DMC etiketiyle yayınlandı. 

Aşkın Formülü’nü tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz…