Müzik Haberleri

Özgün, yeni teklisi ”Aşık” ile kısa zamanda 500.000 izlenmeyi geride bıraktı!

Müzik sektörüne kazandırdığı hit şarkılarla sevilen sanatçı Özgün, hayranlarının heyecanla beklediği ”Aşık” isimli yeni teklisini Avrupa Müzik etiketiyle yılın ilk günlerinde dinleyicilerle buluşturdu. Şarkı kısa zamanda 500.000 izlenmeyi geride bırakarak güzel bir rekora imza attı!


Sadece Arkadaşız, Şeytan ve İstiklal gibi dillerden düşmeyen ve uzun süre listelerde üst sıralarda yerini koruyan şarkılarının yanına bir yenisini ekleyen sanatçının yeni teklisi de güçlü ve enerji dolu bir şarkı.

Şarkının söz ve müziği sektörün en başarılı söz yazarlarından Murat Güneş’e, düzenlemesi Tolga Kılıç’a ve mix&mastering’i Özgür Yurtoğlu’na ait.

Yönetmenliğini Burak Sesli’nin, görüntü yönetmenliğini Altuğ Ozan’ın üstlendiği yeni şarkısının video klip çalışmasında Özgün 25 kişilik bir ekip ile çalıştı. Yaklaşık 14 saat süren klip çekimleri Ataşehir’de özel bir mekanda çekildi. Klipte Özgün’ün klip kıyafetlerini ise Hatice Gökçe tasarladı. Klipte Özgün’e bir kadın oyuncu, iki dansçı ve canlı orkestra eşlik etti.

Kusursuz, modern, sıcak, kıpır kıpır altyapısı ve soundu ile müzikseverlerden tam not alacak bir çalışmaya daha imza atan Özgün’ün ”Aşık”ı 2019 yılının hiti olmaya hazır.

”Aşık” tüm dijital platformlarda!