Müzik Haberleri

Tan Taşçı, Yalan’ın akustik versiyonuna çektiği yeni klibini ilk olarak YouTube canlı yayınında dinleyicileriyle paylaştı!

“Bana Aşktan Söz Etme” albümüyle ilgi görmeye devam eden başarılı sanatçı Tan Taşçı, albüme çekilen ilk klip “Aşksa Gel”in ardından yoğun istek üzerine ikinci klip olarak “Yalan”a çekildi; ancak bir farkla… Taşçı, şarkıya yaptığı yeni akustik düzenlemeyi hem dijital platformlarda hem de klip olarak dün dinleyicileriyle buluşturdu. Akustik versiyon, albüm versiyonunda olduğu gibi Sezgin Gezgin tarafından düzenlendi. Tan Taşçı balladlarının 2019 versiyonu olarak öne çıkan “Yalan (Akustik)” hem düzenlemesi hem de sanatçının yüksek performansı ile dikkat çekiyor. 

“Yalan (Akustik)”in çekimleri Samsun ve Antalya’da gerçekleşirken, yönetmen koltuğunda Taşçı ve sanatçının yakın takipçileri olan genç nesil Samsunlu yönetmenler Yusuf Uçar & Can Karabulut oturdu. Sosyal medya üzerinden tanışan Taşçı ve genç yönetmenler daha önce İstanbul’da bir araya gelerek klibin detaylarını konuştu. Samsun’da yaptıkları özel çekimler sonrası Antalya’da Tan Taşçı ile çekimlere devam eden Uçar & Karabulut, tüm heyecanlarınıçekimlere enerjileri ile yansıttılar. 
Tan Taşçı’nın “Yalan (Akustik)” video klibinin ilk gösterimi gece yarısı sanatçının YouTube kanalında yapıldı.Canlı yayın ile video klibi müzikseverler ile ilk kez 00:00’da paylaşan Taşçı, yaklaşık iki saat fanlarıyla canlı yayın chat bölümünde sohbet ederek hem kliple ilgili yorumlarını aldı, hem de yeni projelerini konuştu.

Yalan’ın akustik versiyonu tüm dijital platformlarda!