Müzik Haberleri

Ayla Çelik’ten üç yıl aradan sonra üçüncü albüm : Daha Bi’ Aşık…

Yıllar içinde hem yorumcu hem besteci olarak pek çok esere imza atan Ayla Çelik, üç yıl aradan sonra yeni albümünü Sony Müzik Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu : “Daha Bi’ Aşık”…

Albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Ayla Çelik’e bestelerde; Gökhan Tepe, Serdar Aslan, Jean Marie Riachi; sözlerde ise Hakkı Yalçın, Şebnem Sungur gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Şarkıların düzenlemelerinde ise Okay Barış, Alper Atakan, Orhan Sancak, Serkan Ölçer ve Erhan Bayrak’ın imzaları bulunuyor. Yepyeni şarkıların yanı sıra albümde bir de yeniden yorum sürprizi var. Sözü ve müziği Erkin Koray’a ait olan “Çok Derinlerde” Ayla Çelik’in yorumuyla albümde yeniden hayat buluyor. Albümde 14 şarkı yer alıyor.

Kalpleri ısıtan bir aşk şarkısı olan “Daha Bi’Aşık”a Nihat Odabaşı yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikası’nda oldukça romantik bir klip çekildi. Çelik’e klipte Amerikalı model Jefferson West eşlik etti. VFX tekniğinin de kullanıldığı klipte Ayla Çelik, sırılsıklam aşık bir kadını canlandırıyor.

Albümün tüm görsel dünyasını Nihat Odabaşı’na teslim eden Çelik, albümün fotoğrafları için de yine ünlü fotoğrafçının objektifinin karşısına geçti. Sanatçının birbirinden renkli karelerin olduğu fotoğraflarında ve klibinde makyajı Erkan Uluç, saçı Seyit Karakaş ve Mehmet Tiren, stil danışmanlığı ise Bilgecan Koçana tarafından yapıldı.

“Daha Bi’Aşık”, tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda!