Müzik Haberleri

Ceren Gündoğdu’dan yeni tekli : Sağım Solum Aşk…

En son Mayıs ayında dinleyicilerle buluşturduğu “Ben Hep Seni Sevdim”ile dinlediğimiz ve YouTube üzerinde bir milyon izlenme barajını geçen Ceren Gündoğdu, yeni teklisini hafta içinde Universal Music Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu : “Sağım Solum Aşk”…

Söz ve bestesi Gündoğdu’ya, düzenlemesi Arel Koray Nalbant’a ait olan şarkının kayıtları İstanbul Babajim Stüdyoları’nda gerçekleştirilirken, mastering çalışması ise dünyaca ünlü Chris Gehringer tarafından tamamlandı. Onur Cabi’nin yönettiği video klibin senaryosu da Gündoğdu’ya ait. Bir müzikal filmi andıran bu renkli video klipte bolca dans sahnesi bulunuyor ve klipte sanatçıya, müzikal oyuncusu arkadaşları eşlik ediyor.

Gündoğdu “Sağım Solum Aşk”ı şöyle tanımladı: Bu şarkı güzel şeylerin ansızın kapıyı çalabileceğine dair olan inancını tazelemek isteyenlerin şarkısı! Bu şarkı güzel hissedenlerin etrafına da güzel hissettireceğini farkında olanların şarkısı!

Gelecek yıl yeni albümünü yayınlayacak olan Gündoğdu’nun yeni teklisi Sağım Solum Aşk’ı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.