Müzik Haberleri

Barbaros, dünyaca ünlü müzisyenleri canlı yayınla ağırlamaya devam ediyor…

Güçlü sesi ve başarılı sahne performanslarıyla tanınan Barbaros, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınlar ile (80 Günde Müzikli Devr-i Alem) dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. 

İlk yayınında İspanya’ya bağlanıp La Casa De Papel’in jenerik şarkısı “My Life is Going On”a hayat veren Cecilia Krull ile, 2. canlı yayınında Almanya’ya bağlanıp “It’ s Raining Men”, “Hit The Road Jack”, “I Am So Excited” gibi 80’li yılların unutulmaz disco hitlerine imza atan The Weather Girls’den Dynelle Rhodes ile, 3. yayınında Fransa’ya bağlanıp yumuşak sesi ve geceye yakışan şarkılarıyla 80’lerden beri Avrupa’nın en ünlü şarkıcılarından biri olmayı başaran, moda ikonu Viktor Lazlo ile, 4.yayınında Johannesburg, Güney Afrika’ya bağlanıp muhteşem ses, soprano Pumeza Matshikiza ile, 5.yayınında Belgrad’a bağlanıp Balkanların yükselen yıldızı Lena Kovacevic ile, 6. yayınında Londra’ya bağlanıp 30’lu ve 40’lı yılların armoni vokal popunu günümüz anlayışıyla yorumlayan The Puppini Sisters’dan Marcella Puppini ile, 7.yayınında Kanada’nın superstarı IMA, 8. yayınında Hindistan’dan dünyaya açılan Bollywood şarkılarının sesi Arunaja, 9.yayınında Yunanistan’ın yakışıklı prensi Stan Antipariotis ve 10.yayınında Fado’nun divası Dulce Pontes ile bir araya gelerek izleyicilere sohbet ve şarkılarla dolu keyifli anlar yaşattı. Barbaros Mayıs ayının ilk haftası yayınladığı 90’ların unutulmaz şarkısı “Derbeder” i Instagram canlı yayınında bir araya geldiği Soner Arıca ile birlikte seslendirdi.

Ayrıca Barbaros, şu ana kadar olan yayınlarda yaptığı düetleri bir video olarak kolajladı.

Barbaros’un dünyaca ünlü konukları ile gerçekleştirdiği canlı yayınları İran’dan İspanya’ya, Beyrut’tan Atina’ya, Moskova’dan Meksika’ya on binlerce kişi takip etti.

Barbaros’u @barbarosb Instagram hesabından takip edebilirsiniz.