Müzik Haberleri

Burada Müzik Var konserleri altıncı gününde yine sürprizlerle dolu!

Beş konseri geride bırakan ve her gün yeni müziksel sürprizlere imza atan ‘Burada Müzik Var‘ konserleri, altıncı gününde yine sürprizlerle dolu!

Moda Kayıkhane‘de bu gece de yolu Ada Müzik‘ten geçmiş, Ada Müzik ailesine yeni katılmış ve hala Ada Müzik‘te çalışmalar yapmaya devam eden sanatçılar bir arada müzikseverleri bekliyor.

18:00’da kapıların açılacağı ve 20:30’da başlayacak konserin ilk konukları, 2017 yılında Fazıl Say prodüktörlüğünde Ada Müzik etiketiyle çıkan ilk albümleri ‘İlk Atlas‘ ile 2017’nin kendi alanında en başarılı albümlerinden birine imza atan İklim Tamkan ve Senem Demircioğlu olacak.

Gecenin ikinci konseri 21:30’da başlayacak. Burada Müzik Var konserlerinin en özel performanslarından biri olacak olan ve merakla beklenen, en son konserlerini 1992 yılında veren efsane müzik grubu Mozaik, ilk konser albümleri ‘Ölümden Önce Bir Hayat Vardır‘ albümü ağırlıklı olarak, Ardından, Çook Alametler Belirdi ve Plastik Aşk albümlerinden de eserleri dinleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte Mozaik‘in dört albümü, iki tane yayınlanmamış şarkılar-besteler CD’si ile Ada Müzik etiketiyle ‘Külliyat‘ başlığıyla yayınlandı.

Gecenin 22:45’de başlayacak son konseri, Ada Müzik ailesi ile solo kariyerine başlayan ve geçtiğimiz haftalarda yeni EP çalışması ‘Kuzgun’u Uçmak’ ile büyük ilgi yakalayan Jehan Barbur olacak.

Konserin biletlerini (3 konser-tek biletBiletix‘ten ve konserler öncesi kapı önündeki standlardan edinebilirsiniz!

Moda Kayıkhane: Caferağa Mahallesi, Moda Cd. No:194, 34710 Kadıköy/İstanbul