Müzik Haberleri

Gökçe Kılınçer, yeni single çalışmasını 45’lik plak olarak dinleyicilerle buluşturuyor…

Londra‘da müzik çalışmalarını sürdüren başarılı vokalist, besteci ve söz yazarı Gökçe Kılınçer, iki yıldır çalışmalarını sürdürdüğü yeni albümünün habercisi olan iki şarkıyı dinleyicilerin beğenisine sundu.
Sev Derim ” ve ”Neyleyim” isimli iki şarkısı 45’lik plak formatında basılan ve aynı zamanda tüm dijital platformlarda yer alan Kılınçer, hayranlarının hasretle beklediği bu dönemi sevenlerine müjdeliyor.
Farklı tarzı ile müziğe yeni bir tını kazandıran ve retro-pop tarzının öncüsü olan Kılınçer, kendine has vokal biçimi ve şarkılarının sözleri itibariyla dinleyiciyi geçmişe götürüyor.
İki şarkılık maxi single çalışmasını 45’lik plak formatında; kaydedildiği ilk halleriyle sunan sanatçının söz ve müziği kendine ait olan şarkıları Bobina‘nın prodüktörlüğünde, kayıt ve miksleri Londra‘da bulunan Hicaz stüdyosunda tamamladı.
Gökçe Kılınçer‘in 2018 sonunda dinleyicilerle buluşacak olan ikinci stüdyo albümü öncesi yayınladığı ‘Sev Derim’ ve ‘Neyleyim’ şarkıları Hicazplaks etiketiyle tüm dijital platformlarda; plak versiyonuyla tüm müzik marketlerde ve seçkin plakçılarda!