Müzik Haberleri

Gökçe’den dün ve bugünü başarılı bir şekilde harmanlayan yeni bir tekli : Hep Beraber Deliriyoruz…

2017’de dinleyicilerle buluşturduğu “Kırmızı Kurdele” albümüyle hala ilgi görmeye devam eden ve solo müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakan sanatçı Gökçe, yeni teklisi “Hep Beraber Deliriyoruz”u Pasaj Müzik etiketiyle 15 Şubat Cuma günü tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşturacak.

“Hep Beraber Deliriyoruz”un en önemli özelliği, şarkının dünyada bir çok başarılı örneği olan, iki şarkının harmanlanması olarak ta bilinen bir mash-up olması.

Şarkı, bir yandan Gökçe ve Kamufle’nin birlikte sözlerini yazdığı bir Gökçe bestesi, diğer yandan da 1987 yılının en sevilen şarkısı seçilen, TRT’nin 1987 yılbaşı programında Ünal Narçın yorumuyla tanınan ve Gönül Şen Özçarkçı’nın sözlerine yakın zamanda kaybettiğimiz Yılmaz Tatlıses’in bestesi olan “Deli Deli” haline gelerek iki şarkının başarılı bir harmanı oluyor; böylece dün ve bugünü birleştiriyor.

Gökçe, yeni şarkısının oluşum süreci için; ‘Hep Beraber Deliriyoruz’ bestesini mırıldanırken ‘Deli Deli’ ile yakaladığı uyumu fark ettim…” diyor.

Şarkının prodüktörlüğü, başarılı rapçi Kamufle ile seslendirdiği “Sittin Sene” şarkısında da çalıştığı DaPoet imzası taşıyor.

Şarkının İstanbul’un farklı mekanlarında ve en renkli metro istasyonunda çekilen, dikkat çekici video klibinin yönetmenliğini de Raşit Algül üstlendi.

Klibiyle netdmüzik’te yerini alan “Hep Beraber Deliriyoruz” yarın tüm dijital platformlarda!