Müzik Haberleri

Pelin Orhuner’den bir ilk tekli : Hala Orada Mısın?

Rol aldığı dizilerle; Yunus Emre’deki Bacım Sultan ve Şevkat Yerimdar dizisinde canlandırdığı Tezene karakteri ile bilinen başarılı oyuncu Pelin Orhuner’i daha önce Doğa İçin Çal 9’da (Hey Onbeşli) ve Eser Eyüboğlu ile kaydettiği düetlerle dinlemiştik.

Şimdi Orhuner, sözü ve müziği kendisine ait olan bir şarkıyı “Hala Orada Mısın?”ı Yaşar Kekeva Plakçılık etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Yapımcılığını Mustafa Kekeva ve Kemal Kekeva’nın üstlendiği teklinin düzenlemesi Genco Arı’ya, klibin yönetmenliği ise Kemal Kekeva’ya ait.

Orhuner, teklisi ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle anlatıyor :

“Yaşadıklarımızdan geriye kalanlar bize hediyedir. Ben de bazı zamanlar yaşadıklarımı kendime hediye yapıyorum. Şarkı yazıp söylüyorum. En çok da şarkı söylüyorum. Zaten kim sevmez ki şarkı söylemeyi? İstediğin gibi söyle hem ruhun hem de ifade çakran şifalansın, oh mis! Benim için banyoda, mutfakta, salonda kedime, bazen de arkadaşlarıma şarkı söylemek çok keyifliydi. Ta ki sevgili Kemal Kekeva “Pelocum, haydi!” diyene kadar. O “Haydi!” dedikten sonra da kaçtım ama hem sizden hem dostlarımdan gelen hem de Kemal abiden gelen pozitif destek bizi buraya getirdi. Yol ne getirir bilemeyiz? Fakat yolda olmak keyifli.”

“Hala Orada Mısın?”ı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.