Müzik Haberleri

Sercan Candemir’in ikinci teklisi “Kararsızlık Çiçekleri” yayında!

2017 yılında çıkardığı “Dünya Kalabalık” teklisi ile sevenlerine ulaşan ve müzik kariyeri boyunca birçok icrasıyla birlikte özellikle “Şehir Dışında” şarkısının SOFAR performansı ile alternatif müzik kulvarının takip edilen isimlerinden biri haline gelen Sercan Candemir’in yeni teklisi “Kararsızlık Çiçekleri” Onair Media Reflex’in oluşumu Onair Sahne etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.


Devamlı üreten, gerek canlı performanslarıyla, gerek stüdyo kayıtlarıyla dinleyici kitlesine ulaşan Sercan Candemir, küçük yaştan itibaren kendini en iyi müzik yoluyla ifade ettiğini keşfettiğinden bu yana şarkı yazmayı ve kaydetmeyi hiç bırakmamış. 


Müzisyenliğin ve şarkı yazarlığının yanı sıra; MBA’li Elektrik Elektronik Mühendisi olan Candemir, ayrıca radyo programcılığı ve dergi yazarlığı ile de ilgileniyor.


Sahne performanslarında akustik enstrümanların eşlik ettiği kendi şarkılarının yanı sıra nevi şahsına münhasır düzenlemelerini dinleyenleri ile buluşturmaktan mutluluk duyan Sercan Candemir; Ahmet Erhan şiirlerini, kararsızlık çiçekleri büyütmeyi, ceza sahası dışında kendini unutturmayı seviyor, dolunay olduğu geceler uyuyamıyor ve Bodrum’da yaşıyor.

“Kararsızlık Çiçekleri” tüm dijital platformlarda!