Müzik Haberleri

Serkan Modalı’dan 9 ay aradan sonra yeni tekli : İnsan Bir Gün Yaşlanacak…

2014’teki ilk teklisi “Romeo & Juliet”ten beri belli aralıklarla tekliler yayınlamaya devam eden Serkan Modalı’yı en son Kasım 2019’da “Sen Olmayınca” ile dinlemiştik.

Şimdi ise Modalı, Avrupa Müzik etiketli yeni teklisi “İnsan Bir Gün Yaşlanacak” ile 9 ay aradan sonra yeniden dinleyicilerle buluşuyor.

 Sözü müziği kendisine ait teklisini kendi stüdyosunda kaydedip seslendiren ve prodüktörlüğünü de üstlenen Modalı yeni teklisini “İnsan Bir Gün Yaşlanacak, özellikle pandemi günlerinde birçok kişinin yaşadığı duygulardan bahsediyor. insanın geçmişi ile hesaplaşması, tüm hayatını göz önünden geçirerek yaşadıkları ile barışma çabası, kendini affetme çabası ve tabii ki sevdikleriyle birlikte sevgi dolu bir hayat sürebilmenin önemini vurguluyor” sözleri ile anlatıyor.

Mastering çalışması İstanbul Babajim Stüdyosu’nda Güven Ersoysal tarafından gerçekleştirilen teklinin video klibi ve kapak tasarımı Başka İşler tarafından yapıldı. Şarkının nakaratından sonra gelen elektro gitar melodilerinde Asfalt Dünya grubundan tanıdığımız Ertan Haktanır yer alıyor.

“İnsan Bir Gün Yaşlanacak” tüm dijital platformlarda!