Etkinlikler

Sessizlikte Diyalog

Etkinliğin biletlerine Biletixden ulaşabilirsiniz.

Dünyada milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen Sessizlikte Diyalog sergisi, Gayrettepe Metro İstasyonu’nda!

Sıra dışı bir deneyim vaadeden Sessizlikte Diyalog sergisi, 29 Ocak’tan itibaren Gayrettepe Metro İstasyonu‘nda.

Özel bir alana kurulmuş sergide işitme engelli rehberleriniz ile birlikte, tamamen sessiz bir ortamda sözsüz iletişimi keşfedeceksiniz. Empati kurma yeteneğiniz ile birlikte farkındalığınızın da artmasını sağlayacak bu sergi, hayatınız boyunca yaşabileceğiniz en olağanüstü deneyimlerden biri olacak!

Özel bölümlerden oluşan sergide; yüz ifadelerinizi ve vücut dilinizi nasıl etkin kullanabileceğinizi, işitme dışındaki duyularınızla neler başarabileceğinizi göreceksiniz.

Zorlukları fırsata dönüştürme yeteneğiniz güçlenirken, kendiniz ve çevrenizle ilgili tüm önyargılarınızı sonsuza dek geride bırakacaksınız.
Mutlaka deneyimlenmesi gerekenler listenizde yerini alacak Sessizlikte Diyalog sergisi ile hayata bakış açınız değişecek!
Seans Bilgileri:
* Hafta içi ve hafta sonu 10:00-19:00 saatleri arası hizmet vermektedir.
* Seansların süresi 60 dakikadır.
Sessizlikte Diyalog sergisi, İstanbul Social Enterprise tarafından 29 Ocak 2016’da İstanbul’da kapılarını açıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı proje, ana sponsor Turkcell ve İstanbul Ulaşım AŞ’nin destekleriyle Gayrettepe metrosunda ziyaretçilerini ağırlamaya başlıyor.

Etkinliğin biletlerini Biletix’den edinebilirsiniz.

Etiketler