Müzik Haberleri

Ufuk Beydemir’in “Ay Tenli Kadın”ı, dünyanın en çok izlenen Sofar performansı oldu!

İlk albümü “Sevda Gibi” ile ses getiren ve Türk Rock müziğinin yükselen yıldızı Ufuk Beydemir‘in Sofar Sounds İstanbul için kaydettiği ve YouTube’da yayınlandığı andan itibaren büyük etki yaratan “Ay Tenli Kadın” şarkısının videosu dünya çapında 400 şehirde gerçekleştirilen Sofar videoları arasında bugüne kadar en çok izlenen ve dinlenen performans oldu.

 

Dünya çapında 400 şehirden 400 sanatçının YouTube’da yayınlanan Sofar videoları arasında en fazla seyredilen ve bir numara olan genç sanatçı, dünyada ilgiyle takip edilen ve yetenekli müzisyenleri dinleyici ile buluşturan Sofar‘da bu başarıyı yakalamanın mutluluğunu yaşıyor. Ünlü İngiliz işadamı Sir Richard Branson’ın sahibi olduğu Sofar Sounds’ta 400 şehir arasında Ufuk Beydemir’in İstanbul performansı 7 milyonun üzerinde en çok seyredilen ve tıklanan video olarak tescillendi. Sofar Sounds International ekibi Ufuk Beydemir’e yolladıkları tebrik mesajıyla genç sanatçıyı bu başarısından dolayı bizzat kutladılar.

 

Türk müzik piyasası için uluslararası alanda önemli bir başarıya imza atan Ufuk Beydemir‘in müzikseverler ile buluşmasına vesile olan Ay Tenli Kadın Sofar Sounds İstanbul Performans videosu;

Albüm ile ilgili sitemizde yayınlanan inceleme yazısı;

Yıllar içinde değer kazanacak bir ilk albüm : Ufuk Beydemir – Sevda Gibi…