Sinema

Hızlı ve Öfkeli 8 Perdeyi Araladı!

Hızlı ve Öfkeli 7 vizyona girmeden evvel filmin baş rollerinden biri olan Paul Walker’ı bir trafik kazasında kaybetmiştik. Efsane bir filmle seyircisiyle buluşan yapım filmi Paul Walker’a adamıştı. Herkes serinin 7. film ile son bulacağını düşünürken filmin yapımcıları yeni filmin 2017‘de geleceğini hatta serinin 9. yıldızının 2019‘da, 10. filminse 2021‘de vizyona gireceğini açıklamıştı.

Eğer bir gün hız yüzünden ölürsem ağlamayın, çünkü ben gülümsüyordum.- Paul Walker

Devam eden seri hakkında birçok soru işareti olmakla birlikte çok fazla dolaşan söylenti var. Filmin Dominic Toretto‘nun geçmişini işleyerek devam edeceğini düşünenler de var, Paul Walker‘ın hologram teknolojisi sayesinde yeni filmde bulunacağını konuşanlar da. İlk filminden beri merakla ve ilgiyle izlediğim bu filmde yayımlanan kamera arkaları ve kullanılan teknolojiyi göz önünde bulundurduğumuzda aslında bunun imkansız olmadığını da görmek umut verici.

Radikal bir kararla filmin ismini değiştiren Hızlı ve Öfkeli yapımcıları yeni filmin ismini Fate of the Furious (Öfkenin Kaderi) olarak güncelledi.

Sözü çokta fazla dolandırmadan Fate of the Furious (Öfkenin Kaderi) filminin tanıtım videosu ile sizleri baş başa bırakıyorum.